Parkeren
Let op: Door werkzaamheden rondom de Boulevard in Harderwijk, zijn er tijdelijk minder parkeerplaatsen beschikbaar dan normaal. De parkeerplaatsen op P2 zijn beperkt, op parkeerplaats Zonneweide (P8) zijn er genoeg plekken beschikbaar.
Volg wanneer je Harderwijk binnenrijdt niet je navigatie, maar de borden naar het gemeentelijke parkeerterrein. Hiervandaan is het 15 tot 20 minuten lopen naar de ingang van het Dolfinarium. Een dagkaart kost €10,50 en is verkrijgbaar bij de parkeerautomaten of op de website van de gemeente Harderwijk.
In de weekenden en tijdens vakanties rijdt er een treintje tussen het parkeerterrein (P8) en het Dolfinarium, gebruik van dit pendeltreintje is gratis.
Koop vooraf jouw parkeerkaart, parkeer je auto en wandel direct het Dolfinarium in. Let op: dagkaarten zijn dus niet te koop bij de kassa’s van het Dolfinarium. Bij het parkeerautomaat betaal je met gepast muntgeld of pinpas. Of gebruik een parkeerapp als Yellowbrick of Parkmobile.
Wil je weten hoe je bij de parkeerplaats terecht komt? Plan dan snel jouw route via het onderstaande kaartje!